اخذ کمک‌های مردمی در پاکستان برای سیل زدگان ایران +پوسترها

اخذ کمک‌های مردمی در پاکستان برای سیل زدگان ایران +پوسترها

 با اعلام آمادگی مردم مسلمان پاکستان برای کمک به سیل زدگان ایرانی پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی‌ترین همسایه مسیرهایی برای دریافت کمک‌های مردمی و تحویل آن به نهادهای مسئول جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.

«فاطمه کمیلی فر» دبیر پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه در این خصوص گفت: این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز معرفی پاکستان به زبان فارسی بیش از ۲۰ هزار عضو دارد و اینک در تلاش است تا با کمک اعضای خود بخشی از نیازهای مردم حادثه دیده استان‌های غربی ایران را رفع نماید.

وی تصریح کرد: بسیاری از مخاطبان پاکستانی طی روزهای اخیر برای ارسال کمک‌های مردمی اعلام آمادگی کرده و از ما در رابطه با شیوه انتقال این کمک‌های به ایران سوال داشتند.

کمیلی فر تاکید کرد: با توجه به رصدهای انجام شده و با هماهنگی شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی در اولین مرحله تلاش می‌کنیم تا محموله‌های آب معدنی را به مناطق حادثه دیده ارسال نمائیم.

دبیر پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه اضافه کرد: در مراحل بعدی تلاش خواهیم کرد تا سایر وسایل مورد نیاز مردم حادثه دیده از جمله امکانات بهداشتی را نیز در حد توان خود تامین نمائیم.

وی یادآور شد: مردم پاکستان همواره حضور موثری حین حوادث طبیعی داشته اند و تلاش می کنند همراه و همدل با مردم ایران اسلامی باشند.

کمیلی فر گفت: در جریان زلزله کرمانشاه، پاکستان اولین کشوری بود که کمک های خود را به مسئولین جمعیت هلال احمر کشورمان تحویل داد.

همچنین در جریان سیل گسترده سال ۲۰۰۸ در پاکستان با توجه ویژه رهبر معظم انقلاب، مردم ایران کمک های بسیار زیادی به پاکستان ارسال کردند که هیچ‌گاه از ذهن مردم این کشور نخواهد رفت.

وی گفت: علاقمندان به مشارکت در این طرح می توانند از طریق کانال اینستاگرام پاکستان ایرانی‌ترین همسایه و با توجه به روش‌های اعلام شده کمک‌های خود را تحویل دهند.

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, اخبار پاکستان

انتشار یافته در حمل ۱۷, ۱۳۹۸ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد اخذ کمک‌های مردمی در پاکستان برای سیل زدگان ایران +پوسترها. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


9 + = یازده