جشن عید مبعث حضرت محمد مصطفی(ص) در جامعه امام صادق(ع) برگزار خواهدشد!

30708417_2120761521533022_6778961146310295552_n

ضمن عرض سلام و تبریک عید مبعث، سالروز برگزیده شدن خوبترین خلقت خدا، تبسم سبز ایمان ، حضرت#محمدمصطفی (ص) به تمامی مسلمین، به مناسبت این روز فرخنده، مراسم ویژه ای همراه بامولودی خوانی، نعت، منقبت، سخنرانی و پذیرایی در روز شنبه مورخ ۱۴-۴-۲۰۱۸مصادف با ۲۷ رجب المرجب ازساعت ۳:۳۰ الی ۶:۰۰ بعد ازظهر درمسجد مدرسه جامعه امام صادق(ع) برگزار می گردد.
لذا از تمامی مؤمنین دعوت بعمل می آید تا در این محفل نورانی شرکت نموده قلب امام زمان (عج الله) را خوشنود کند.
_______________________________________________
بعثت چیست؟
بعثت یعنی سرآغاز مبارزه با هرگونه شرک و انحراف فکری، عقیدتی، عملی و هرگونه خرافات. بعثت، یعنی رستاخیز و به پاخاستن برای نجات انسان ها از زیر یوغ اسارت های فکری، سیاسی و اجتماعی. بعثت، یعنی طاغوت زدایی، شرک زدایی و زدودن هرگونه عوامل و پیشینه هایی که موجب سقوط و عقب گرد خواهد شد. بعثت، انفجار نور درخشان الهی در میان ظلمت های متراکم گوناگون. بعثت، تجلی حق در برابر باطل و باطل پرستی، و نابودی هرگونه باطل و بیهوده گرایی بعثت، فرود صاعقه ای سوزان بر خرمن مفسدان، تبهکاران، و نیرنگ بازان و براندازی دام های شیطان، و عوامل و طرفداران شیطان. بعثت یعنی: همان عروة الوثقی ای نجات و پیروزی که به تعبیر قرآن در دو چیز خلاصه می شود: تکفیر طاغوت و ایمان به خدای بزرگ؛ همان عروة الوثقی ای که در تسلیم در برابر حق، و انجام کار نیک خلاصه می شود.

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, اخبار حوزه (جامعه الامام الصادق ع ), اخبار کویته, فرهنگی تبلیغی, فوتو بلاگ

انتشار یافته در حمل ۲۳, ۱۳۹۷ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد جشن عید مبعث حضرت محمد مصطفی(ص) در جامعه امام صادق(ع) برگزار خواهدشد!. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


8 + دو =