معلولین پاکستانی وسایل مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت می‌کنند

مشکلات_سفر_با_توا__ن_یابان_اتاقک_-10

معلولین پاکستانی وسایل مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت می‌کنند

به نقل از داون نیوز، دولت اسلام آباد با هدف حمایت از اقشار محروم و معلولین در نظر دارد وسایل مورد نیاز این افراد را به صورت رایگان فراهم سازد.

گزارش ها حاکی است ۲۵ قلم وسیله و کالای مورد نیاز افراد معلول پاکستانی به صورت رایگان برای آنان مهیا خواهد شد.

«عون عباس» مدیر عامل سازمان اموال عمومی پاکستان در این خصوص گفت: در نخستین بخش از اجرای این طرح، معلولینِ ۱۲منطقه هدف که بالغ بر ۱۰ هزار نفر هستند می‌توانند وسایل مورد نیاز خود را دریافت کنند.

وی تصریح کرد: این طرح در راستای لایحه تصویب شده  توسط سازمان بهداشت جهانی که ۱۹۶ کشور جهان را مکلف به حمایت از معلولین کرده بود اجرا می‌شود.

عون عباس افزود: این طرح توسط پاکستان به سازمان بهداشت جهانی ارائه شد و کشورهایی مانند چین، آلمان و آمریکا از آن حمایت کردند.

مدیر عامل سازمان اموال عمومی پاکستان اظهار داشت: ابزار آلاتی که به معلولین ارائه می شود وسایلی هستند که آنها برای حرکت و کارهای اولیه به آن نیاز دارند.

وی گفت: به زودی تمام معلولین پاکستانی می توانند از خدمات این طرح بهره مند شده و وسایل مورد نیاز خود را به صورت رایگان تحویل بگیرند.

این مسئول پاکستانی افزود: بودجه مورد نیاز برای این طرح فراهم شده است و ما مشکلی برای تامین مایحتاج معلولین نداریم.

پیش از این نیز دولت پاکستان از ساخت بیمارستان های جدیدی در شهرهای مختلف این کشور خبرداده و اعلام کرده بود: تلاش اسلام آباد این است که همه به پزشکان متخصص دسترسی داشته باشند.

57606692

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, اخبار پاکستان

انتشار یافته در دلو ۰۸, ۱۳۹۷ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد معلولین پاکستانی وسایل مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


چهار + = 6