«هزاره ها، همچنان قرقه تروریستان!؟(۲)»

«هزاره ها، همچنان قرقه تروریستان!؟(۲)»

****

کشتار «هزاره ها» توسط تروریستان تکفیری تنها به «هزاره های پاکستان و هزاره های ساکن شهر کویته» محدود نمیشود، طی سال اخیر مراکز و همایش های هزاره ها در این طرف «خط دیورند» نیز بارها هدف قرار گرفته اند که در این حملات کور و وحشیانه ده ها نفرشهید و صدها نفر زخمی برجای گذاشت. پیش از این تصور می شد که این حملات تروریستی به جنوب کشور و به شهر کابل و مناطق اوغوو نشین محدود شود؛ اما اینک در آخرین مورد کشتار چند روز پیش کارگران معدن ذغال سنگ از مردم مظلوم هزاره دایکندی، در منطقه «تاله و برفک» شاهد بودیم که توسط دو فرد مسلح و با عنوان «داعشی» به شکل وحشیانه ای در مسیر راه عملی گردید.15825813_1837073183174149_7559610418169995593_n

سخت، تلخ و دشوارتر اینکه حملات اخیر در منطقه صورت گرفته که «هزاره های اسماعیلیه»(تاله و برفک) سکونت دارند، به راستی چرا باید این منطقه خاص برای این عملیات تروریستی انتخاب شده باشد؟ آیا به راستی این عملیات خونبار توسط گروه «داعش» اوغانی صورت گرفته یا اینکه «داعش» همان گاو پیشانی سفید است که گروه ها و حلقات جنایتکار دیگر با اغراض خاص نیز، هر عمل تروریستی شان را به «داعش» نسبت میدهند؟

***********

م،خرّمی

۲۰/۱۰/۹۵

نوشته شده توسط مصطفی خرمی. در دسته آخرین مطالب

انتشار یافته در جدی ۲۰, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد «هزاره ها، همچنان قرقه تروریستان!؟(۲)». شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


+ 6 = دوازده