پیام تسلیت امام جمعه کویته در پی درگذشت عبدالقیوم چنگیزی صدر هزاره قومی جرگہ

43542733_2269598509982655_8409041620443332608_n

شادروان ابوالشهید عبدالقیوم چنگیزی

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

با کمال تأسف و تأثر ضایعه درگذشت یکی از چهره های نامدار، جناب  الحاج عبدالقیوم چنگیزی چیئرمین (صدر) هزاره قومی جرگه، در آستانه اربعین حسینی موجب تاثر و تالم شد!

جناب الحاج عبدالقیوم چنگیزی در عرصه خدمت متحمل زحمات و تلاش‌های موثری شدند۔

درگذشت هرعزیزی در این دنیای فانی، تذکری است که برای همه ی ما یادآوری کند که مرگ گریزناپذیر وسرنوشت قطعی آدمی است و آنچه باقی است خداوند است!

او (مرحوم عبدالقیوم) که در همه ی سال‌های عمر خود در غم و شادی مردم وقوم خود شریک و از هیچ تلاش و کوششی در عرصه خدمت به مردم فروگذار نکرد .

شادروان  ابوالشهید عبدالقیوم چنگیزی که عمرى را به تلاش و کوشش، با رنگی خدایی و فارغ از همه چیز، و سیاست ورزى شرافتمندانه در راه اعتلاى  قوم وطن گذراند، چشم از جهان فروبست و به سراى باقى شتافت.

اینجانب محمد جمعه اسدی امام جمعه شهر کویته وپرنسپل حوزه علمیه جامعه امام صادق (علیه السلام)  به سهم خود از پروردگار متعال برای آن فقید سعید، مغفرت و منزل در بهشت برین و برای خانواده و بازماندگان، صبر و تندرستی خواهانم!

محمد جمعه اسدی – ۱۷ صفر ۱۴۴۰ مصادف با ۲۷ اکتبر ۲۰۱۸

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار حوزه (جامعه الامام الصادق ع ), اخبار پاکستان

انتشار یافته در عقرب ۰۵, ۱۳۹۷ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد پیام تسلیت امام جمعه کویته در پی درگذشت عبدالقیوم چنگیزی صدر هزاره قومی جرگہ. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


− دو = 0