چهار انفجار پی در پی در ریاض / انصارالله: اهداف اقتصادی را هدف گرفتیم

در حالی که “رویترز” و ” روسیا الیوم” از شنیده شدن صدای ۴ انفجار پی در پی در “ریاض” پایتخت عربستان خبر دادند، یگان موشکی انصارالله یمن اعلام کرد، با موشک‌های بالستیک از نوع برکان H2 بندر الجاف و اهداف اقتصادی دیگر در ریاض را هدف گرفته است و این موشک‌ها به دقت به اهداف خود در ریاض اصابت کردند.

images

یگان موشکی انصارالله یمن اعلام کرد، با موشک‌های بالستیک از نوع برکان H2 بندر الجاف و اهداف اقتصادی دیگر در ریاض را هدف گرفته است.

اما نیروی هوایی عربستان مدعی شد که دو موشک بالستیک که از خاک یمن به ریاض شلیک شده بودند را رهگیری کرد.

«ترکی المالکی» سخنگوی ائتلاف متجاوز عربی ضد یمن ادعا کرد: نیروی هوایی عربستان دو موشک بالستیک که از خاک یمن شلیک شده بودند را رهگیری کرد.

وی امروز تصریح کرد، جنبش انصارالله موشک‌های مذکور را از استان صعده به سمت شهر جازان پرتاب کرد.

المالکی مدعی شد که این حمله به صورت عمدی و برای هدف قرار دادن مناطق غیرنظامی و مسکونی اجرایی شد.

وی در حالی که عربستان در یمن دست به کشتار غیرنظامیان می‌زند، افزود، حمله موشکی به شهرها و روستاهای مسکونی مغایر با قوانین بین‌المللی انسانی است.

در عین حال امروز صبح یک موشک بالستیک به سمت به سمت جازان شلیک شده بود.

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن وابسته به انصارالله صبح امروز از شلیک موشک بالستیک از نوع بدر ۱ به پادگانی در جازان خبر داد.

یک مقام نظامی به المسیره گفت: یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی پادگان سامانه‌های دفاع هوایی عربستان را در جازان با موشک بالستیک هدف گرفت که این موشک با دقت به هدف اصابت کرد.

یگان موشکی انصارالله روز یکشنبه نیز موشک بالستیک بدر ۱ را به چندین هدف اقتصادی و حیاتی در نجران شلیک کرده بود.دیدگاهها بسته شده است.