ازهیچ کوششی در حمایت از مردم مظلوم فلسطینی دریغ نخواهندکرد

ازهیچ کوششی در حمایت از مردم مظلوم فلسطینی دریغ FB_IMG_1594060427229_1نخواهندکرد

مصداق بارز مظلومیت را، میتوان در چهره ای یک فلسطینی دید. کس که بیش از چهل سال اکثرا از خانه کاشانه شان اواره گشته، بدرستی درد مظلومیت را درک میکند.

جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام راحل ورهبری معظم انقلاب حضرت ایت العظمی خامنه ای تنها کشوری است که کارنامه درخشان در حمایت از مردم فلسطین دارد.  ملت ایران باید با این کار نامه زیبا به خود ببالد وافتخار کند.

اسماعیل هنیه، اخیرا در نامه‌ای درباره تحولات اخیر در فلسطین گزارشی به رهبر معظم انقلاب ارسال کرده بود.

مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس گفته کشورش از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نخواهد کرد.
در این نامه که رسانه‌ها ان را منتشر کرده‌اند آمده: “جمهوری اسلامی همچون گذشته به حکم وظیفه دینی و انسانی و مبتنی بر اصول ارزشی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استیفای حقوق آنان و هم چنین دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.”

وقتی ادم بچارگی وخفت کشور های اسلامی را در عدم حمایتی جدی از مردم مظلوم فلسطین می بیند دیگر چه توقع از خاینین حرمین شریفین دارد که حتی روز قدس به عنوان یک روز والنتاین هم برایش ارزش ندارد.

فقیر ترین ومظلوم ترین معصوم ترین افراد را دریمن به خاک خون می کشد. وخود تبدیل به گاو شیرده برای شیطان بزرگ میشود.

دل ادم از این همه بی غیرتی میگیرد. ان زمان است که به یاد و نام جمهوری اسلامی ایران ادم احساس غرور میکند.دیدگاهها بسته شده است.