آموزش مجازی علوم دینی در آستان حسینی

آموزش مجازی علوم دینی در آستان حسینی

مشارکت در دوره‎های آموزش مجازی علوم دینی:

آموزش مجازی علوم دینی در آستان حسینی

: شعبه مدارس دینی وابسته به آستان حسینی در کربلا از آغاز ثبت‌نام برای مشارکت در دوره‎های آموزش مجازی علوم دینی خبر داد.

 به نقل از مرکز اطلاع‎رسانی آستان حسینی؛ شیخ علی قرعاوی، مسئول شعبه مدارس دینی آستان حسینی (ع) با اعلام این خبر اظهار کرد: در این دوره آموزشی فقه، اصول عقاید، اخلاق، منطق، زبان عربی و دروسی از قرآن کریم به همان شیوه‌ای که در حوزه نجف اشرف و مدرسه دینی امام حسین (ع) آموزش داده می‌شود، ارائه خواهد شد.

وی همچنین با بیان این که این طرح از سال ۲۰۱۳ آغاز شده است، افزود: این نوع آموزش با مشخص‌کردن ساعاتی برای دریافت دروس و سخنرانی‎ها به صورت مستقیم و از طریق برنامه (wevo) که امکان ایجاد ارتباط مستقیم میان دانشجویان و اساتید را می‌دهد، انجام می‌شود.
916131_607.jpg
قرعاوی در ادامه با اشاره به حضور دانشجویانی آشنا به زبان عربی از مراکش، عمان، فرانسه و آمریکا در دوره‌های گذشته، تصریح کرد: امکان ثبت‌نام در این دوره و دریافت دروس و سخنرانی‌ها از هر گوشه از جهان امکان‌پذیر است.

وی همچنین با بیان این‌که این دوره از روز شنبه دوم تیر ماه مصادف با نهم شوال آغاز می‌شود، اظهار کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی https://alhussain-sch.org/registration/ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۰۹۶۴۷۷۲۳۶۱۷۹۵۲ ‎تماس بگیرند.

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, فرهنگی تبلیغی, فوتو بلاگ

انتشار یافته در جوزا ۱۲, ۱۳۹۷ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد آموزش مجازی علوم دینی در آستان حسینی. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


+ 4 = نُه