بانوی بودایی در حرم مطهر امام رضا (ع) مسلمان شد!

______

بانوی بودایی در حرم مطهر رضوی مسلمان شد

بانوی بودایی از کشور تایلند با گفتن شهادت های سه گانه در حرم مطهر رضوی مسلمان شد و نام مریم را برای خود برگزید.

در این مراسم که در دفتر مدیریت امور زائران  آستان مقدس رضوی برگزار شد، این بانوی ۳۲ ساله از کشور تایلند پس از سال‌ها تحقیق و مطالعه درباره دین اسلام، مذهب تشیع را برگزید.

«اوراپان رویامیال» در حاشیه این مراسم اظهار کرد: ۱۱ سال پیش با همکارم که مسلمان بود آشنا شدم و زمانی که رفتارها و دعا و مناجات او را ‌دیدم گرایش زیادی برای درک بیشتر این دین پیدا کردم.

وی افزود: سال‌ها تحقیق و پژوهش درباره ادیان و فرقه‌های مختلف داشتم و در نهایت به دلیل وجود کمبودهایی در این ادیان، اسلام و تشیع را برترین و کامل‌ترین دین و مذهب یافتم و تصمیم گرفتم مسلمان شوم.

این بانوی تازه مسلمان تصریح کرد: هر دین و مذهبی را که مطالعه کردم مطالب ارزنده‌ای را به صورت پراکنده یافتم، اما تشیع، مذهبی بود که به جامع‌ترین اصول در آن به تفصیل پرداخته شده و در آن میتوان با تلاش به اوج معنویت و کمال رسید.

رویامیال با تأکید بر اینکه نماز زیباترین عبادت در اسلام است گفت: نماز از جایگاه والا و پر اهمیتی در این دین برخوردار است و می‌توان با جرئت گفت برجسته‌ترین و سرآمد سایر عبادت‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: بارگاه منور رضوی و ماه مبارک رمضان بهترین مکان و زمان برای آغاز تولد دوباره من است و از این انتخاب خوشحال هستم و امیدوارم حقایق این دین را دریابم و در این مسیر به کمال برسم.

در پایان این مراسم از سوی مدیریت امور زائران  آستان قدس رضوی، یک جلد کلام‌الله مجید به زبان انگلیسی، جانماز و چادر، کتاب و هدایای فرهنگی به این تازه مسلمان اهدا شد.

 

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, فرهنگی تبلیغی

انتشار یافته در ثور ۲۳, ۱۳۹۸ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد بانوی بودایی در حرم مطهر امام رضا (ع) مسلمان شد!. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


5 + = سیزده