داوطلبان «حسین کیست؟» هدایایی به حامیان مسلمانان در نیوزیلند اهدا کردند

photo_2019-05-05_18-03-49

داوطلبان «حسین کیست؟» هدایایی به حامیان مسلمانان در نیوزیلند اهدا کردند

اعضای سازمان شیعی «حسین کیست؟» در شهر کرایست چرچ در نیوزیلند، به گروه ها و سازمان هایی که پس از حملات تروریستی ۱۵ مارس به مساجد، به مسلمانان کمک رسانی کرده و از جامعه اسلامی اعلام حمایت کرده بودند، هدایایی اهدا  کردند.

به گزارش شیعه ویوز، جوانان عضو سازمان «حسین کیست؟» (یک سازمان عام المنفعه بین المللی از شیعیان و پیروان امام حسین علیه السلام) هدایایی را با عنوان «سبدهای مهربانی» شخصا به ۳۰ مرکز پزشکی، سوپرمارکت ها، کلیساها و سازمان هایی که از جامعه اسلامی کرایست چرچ، حمایت کرده بودند تقدیم کردند.

جمعی از داوطلبان جوان این سازمان امروز صبح با هواپیما از اوکلند آمده بودند تا در این حرکت شرکت کنند.

زهرا حسینی در این باره گفت: پس از حملات تروریستی به مساجد، روابط مثبتی بین سازمان های مختلف در نیوزیلند شکل گرفته و می خواهیم که این پیوندها ادامه داشته باشند.

وی افزود: ما می خواهیم ترویج عشق و مهربانی را ادامه دهیم. این هدایا هرگز جبران کننده و جوابگوی مهربانی مردم نیستند، بلکه نشانه قدردانی ما هستند.

گفتنی است سازمان «حسین کیست؟» بیش از ۱ هزار عضو در نیوزیلند دارد.

پس از حملات تروریستی، اعضای این سازمان در رویدادهای مختلفی از جمله خون رسانی، برگزاری نشست ها و مراسم یادبود برای قربانیان و تلاش برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره جان باختگان این حادثه دلخراش شرکت داشتند.

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, فرهنگی تبلیغی

انتشار یافته در ثور ۱۶, ۱۳۹۸ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد داوطلبان «حسین کیست؟» هدایایی به حامیان مسلمانان در نیوزیلند اهدا کردند. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


4 × = شانزده