عربستان بدون ذکر دلیل ۱۰۰ کارگر پاکستانی دیگر را اخراج کرد

201686101018905

عربستان بدون ذکر دلیل ۱۰۰ کارگر پاکستانی دیگر را اخراج کرد

به نقل از اکسپرس نیوز، دولت آل سعود پس از بازداشت ۱۰۰ کارگر پاکستانی و زندانی کردن آنان به مدت ۳ ماه سرانجام آنان را اخراج کرد.

این افراد از طریق یک پرواز مستقیما به شهر لاهور بازگردانده شدند و دولت عربستان نیز هیچ دلیلی در خصوص اقدام خود ذکر نکرد.

این کارگران گفته‌اند هیچ اقدامی خلاف قانون عربستان انجام نداده‌اند ولی دولت آل سعود آنان را بازداشت کرده و علی رغم عدم وجود مورد خاصی در بازجویی‌ها ۳ماه آنان را زندانی کرده است.

بسیاری از این کارگران با تحمل مشقت‌های بسیار به امید کسب درآمد بهتر راهی عربستان شده بودند و اخراج بی‌دلیل آن باعث بروز خسارت‌های زیادی برای آنان شده است.

روند مداوم اخراج کارگران عربستانی از سال قبل آغاز شده و دولت آل سعود بدون ذکر دلیل بارها اقدام به اخراج گروهی کارگران پاکستانی کرده است.

به نظر می‌رسد گرایش عمران خان رهبر حزب تحریک انصاف که در انتخابات پیروز شده است به سمت ایران، باعث شده تا حکام سعودی تلاش کنند به پاکستان فشار وارد کنند.

این در حالی است که فرمانده ائتلاف آل سعود «ژنرال راحیل شریف»فرمانده سابق ارتش پاکستان می‌باشد.

نوشته شده توسط حاجی علی رامیز. در دسته آخرین مطالب, اخبار جهان, اخبار پاکستان

انتشار یافته در اسد ۱۷, ۱۳۹۷ با بدون دیدگاه

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد عربستان بدون ذکر دلیل ۱۰۰ کارگر پاکستانی دیگر را اخراج کرد. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید


پنج × 4 =